Vitkovice

Krkonoše jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Krkonoše nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Krkonoše najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Krkonoše nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Vitkovice

Ubytování Vitkovice a okolí nabízí pro návštěvníky obce Vitkovice širokou škálu možností. Ubytování Vitkovice představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Vitkovice, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Krkonoše je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Krkonoše v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Vitkovice? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Unterkunft Vitkovice

Unterkunft Vitkovice

Pension Na stráni


Die Pension Na stráni bietet Unterkunft im oberen Teil der Ortschaft Vítkovice in der Region Krkonoše, unter dem Skilift Vurmovka.

Apartments Aldrov


Apartments Aldrov bietet Unterkunft im Dorf Vítkovice, in der Region Riesengebirge (Krkonose).

Pension Jeřabina


Pension Jeřabina liegt in der Nähe der Skipiste Aldrov im Dorf Vitkovice in Riesengebirge. Die Umgebung bietet Möglichkeiten für Ausflüge in das Riesengebirge. Für Radfahrer gibt es auch Cyklobusse.

Pension Medvědín


Pension Medvědín bietet Unterkunft im Dorf Vitkovice im Riesengebirge. Im Dorf Vitkovice sind zwei Skigebiete Aldrov und Vurmovka. Das größte Skigebiet im Riesengebirge Spindlermühle - Medvědín liegt ca. 8 km von Vítkovoce entfernt.

Restaurant Na stráni


Restaurant ist ein Bestandteil Pension Na stráni und bietet Verpflegung in der Gemeinde Vítkovice, in der Region Riesengebirge.

Více ubytování v lokalitě Vitkovice

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Prikry
Im Dorf Příkrý finden eine preiswerte und ruhige Unterkunft in Hütten und Häuschen. Es ist die ideale Unterkunft für Familien mit Kindern oder Wanderer. Im Winter finden Sie günstige Unterkünfte...

Všechny regiony

Nacházíte se na Vitkovice
toplist