Trutnov

Noclegi Trutnov

Królewskie miasto Trutnov znajduje w dolinie górskiej rzeki Upa w podnóża Karkonoszy, w obszarze bogatym w naturalne piękno i historycznych atrakcji, tak też w mieście znajdziesz wiele zabytków historycznych.Miasto Trutnov jest również centrum kulturalnym wschodniej Karkonosz. Istnieją jest zorganizowany cykl koncertów muzyki klasycznej z jazzem. Najsłynniejszy i najbardziej masowe wydarzenie muzyczne w sierpniu jest Trutnov Open Air Music Festival.
Trutnov jest również miastem sportu - basen, sauna, centrum fitness, solarium, masaże, zjeżdżalnie, plac zabaw, siatkówka plażowa, boisko do piłki nożnej, stoły do ping-ponga i korty tenisowe. Łyżwiarstwo jest popularne. Miłośnicy narciarstwa biegowego zimą cenione prawie 50 kilometrów przygotowanych tras, zwłaszcza w atrakcyjnej okolicy parku w pobliżu centrum miasta.Okoliczne tereny są bardzo nadaje się do jazdy na rowerze.
Noclegi w miaste TrutnovMiasto Trutnov oferuje wszystkie rodzaje zakwaterowania. Od kwater prywatnych poprzez noclegi w pensjonacie lub apartamencie do zakwaterowania w międzynarodowym hotelu. Dla właścicieli przyczep i miłośników w obozie namiotowym jest dostępny Camp Dolce, który znajduje się 5 km od miasta Trutnov.Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Trutnov
toplist