Strážné

Krkonoše jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Krkonoše nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Krkonoše najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Krkonoše nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Strážné

Ubytování Strážné a okolí nabízí pro návštěvníky obce Strážné širokou škálu možností. Ubytování Strážné představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Strážné , tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Krkonoše je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Krkonoše v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Strážné ? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Ubytování Strážné

Ubytování Strážné

Obec Strážné je jednou z nejkrásnějších v Krkonoších. Rozkládá v širokém údolí s unikátními přírodními podmínkami, v nadmořské výšce 800 m n.m. Je vzdálena pouhé 4 km severovýchodně od Vrchlabí.

Strážné je ideální pro zimní dovolenou

Skiareál Strážné je lyžařské centrum vybavené pěti sjezdovými tratěmi s převýšením v délce od 250m do 500m, z nichž dvě umožňují i večerní lyžování. Ve Strážném je také množství běžeckých tratí vedoucích od letiště ve Vrchlabí až na Bufet na rozcestí nebo horní stanici lanové dráhy Svatý Petr – Pláně. Tratě tak navazují na Krkonošskou lyžařskou cestu. Je zde také snowtubing či lyžařské školy s dětským provazovým vlekem. Pro další sportovní vyžití je v obci Strážné freestyle snowpark s množstvím překážek a skoků, nebo zimní vyjížďky na koních ze zdejší farmy.

Ubytování ve Strážném – penziony i hotely

Objekty pro ubytování jsou ve Strážném rozesety na svazích, nedaleko sjezdovek a lyžařských vleků. Mezi více jak dvaceti ubytovateli ve Strážném je většina ubytování v kategorii penzion, privátní ubytování či apartmán. Najdete tu však i hotely.

Návštěvníkům, kteří hledají ubytování vyššího standardu, lze doporučit Penzion Alpský dům či penzion Exnar. Levné ubytování ve Strážném nabízí například horský hotel Vltava, který je vhodný pro rodiny s dětmi, skupiny, školní lyžařské výcviky, školy v přírodě a školící pobyty.


Horský hotel Vltava


Horský hotel Vltava se nachází v obci Strážné, turistickém regionu Krkonoše. Hotel nabízí levné ubytování pro individuální turistiku, školy v přírodě nebo je ideálním ubytováním pro rodiny s dětmi. Strážné je skvělé krkonošské letní středisko a v zimní sezóně nabízí skiareály ve Strážném, 4 km vzdálené Herlíkovice – Bubákov nebo sjezdovky ve Špindlerově Mlýně.

Penzion Alpský dům


Penzion Alpský dům poskytuje ubytování v centru obce Strážné, která je klidným horským střediskem ležícím 800 m n.m., ve střední části turistického regionu Krkonoše.

Více ubytování v lokalitě Strážné

Doporučené regiony

Harrachov
Harrachov patří mezi oblíbená krkonošská střediska. Najdeme zde širokou nabídku kvalitního ubytování a řadu možností sportovního vyžití. V letním období je Harrachov oblíbený díky...
Paseky nad Jizerou
Horská obec Paseky nad Jizerou leží v západní části Krkonoš. Nerozkládá se přímo na hlavním masivu, ale na pravé straně Jizerského dolu, v bezprostředním sousedství Rokytnice nad Jizerou....
Rokytnice nad Jizerou
Rokytnice nad Jizerou je významným turistickým střediskem Krkonoš. Rozkládá se v širokém údolí pod hřebenem Studentova, Lysou horou a horou Kotel. Nedaleko Rokytnice najdete i další oblíbená...
Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn je bezpochyby jedním z nejvyhledávanějších rekreačních a lyžařských středisek Krkonoš. Rozkládá se v hlubokém údolí, které je ze všech stran obklopeno horskými hřbety,...
Benecko
Benecko leží v západní části Krkonoš na západních svazích masívu Žalého. Výhodou Benecka oproti dalším Krkonošským střediskům jako je Harrachov, Špindlerův Mlýn nebo Pec pod Sněžkou,...

Další zajímavé regiony

Vítkovice
Obec Vítkovice leží 8 km severně od Jilemnice, v údolí řeky Jizery. Nachází se v blízkosti dalších oblíbených středisek východních Krkonoš – Benecko, Jablonec nad Jizerou, Rokytnice...

Všechny regiony

Nacházíte se na Strážné
toplist