Spindleruv Mlyn


Hotel Jelinek***


Hotel Jelinek oferuje zakwaterowanie w samym sercu najbardziej znanego kurortu turystycznego w Karkonoszach. Hotel Jelinek jest położony w Špindlerově Mlýně, bezpośrednio w samym sercu niniejszego przepięknegó górskiego miasteczka na brzegu rzeki Łabe.

Pensjonat Krausovy boudy


Pensjonat Krausovy boudy oferuje zakwaterowanie w mieście Špindlerův Mlýn, w regionie Karkonosze.

Pensjonat Krakonoš


Pensjonat Krakonoš oferuje zakwaterowanie w mieście Špindlerův Mlýn, w pięknym otoczeniu regionu Karkonosze.

Apartamenty U císařů


Apartamenty U císařů znajduje się w górnej części miasta Spindleruv Mlyn, zdala od ruchu ulicznego, pod lasem, z widokiem na dolinę i góry Karkonosze. Oddalony jest 10 minut od centrum.

Hotel Diana, Špindlerův Mlýn


Hotel Diana oferuje zakwaterowanie w spokojnej dzielnicy Szpindlerowego Młyna, najpopularniejszego i najbardziej lubianego przez turystów ośrodka sportów zimowych w Republice Czeskiej, w regionie Karkonosze (Krkonose).

Chata Dvořákova bouda


Chata Dvořákova bouda to schronisko górskie, leżące w Szpindlerowym Młynie w rejonie zwanym „Sedmidolí”, na wysokości 1.225 m n.p.m. Dla gości jest przygotowaną bogatą ofertę przez cały rok. W okresie zimowym, z uwagi na położenie chaty Vatra, macie Państwo gwarancję, że nie zabraknie tutaj naturalnego śniegu, nie tylko na zboczach gór, ale także na stokach zjazdowych, które leżą tuż obok schroniska. Budynek znajduje się bezpośrednio przy trzech wyciągów narciarskich: stok narciarski Davidovka 1 400 m, stok narciarski Poma dla początkujących 300 m i strunowy wyciąg dkla najmniejszy 100 m. Miłośnicy biegów narciarskich znajdą przygotowane trasy biegowe a na dzieci i dorosłych czeka tor saneczkowy.

Pensjonat U Císařů


Pensjonat U císařů znajduje się w górnej części miasta Spindleruv Mlyn, zdala od ruchu ulicznego, pod lasem, z widokiem na dolinę i góry Karkonosze. Oddalony jest 10 minut od centrum.

Více ubytování v lokalitě Spindleruv Mlyn

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Prikry
W miejscowości Příkrý znaleźć tanie, komfortowe zakwaterowanie w domkach i chatach. Jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi i miłośników pieszych wycieczek. Zimą znajdziesz tanie zakwaterowanie...

Všechny regiony

Nacházíte se na Spindleruv Mlyn
toplist