Rokytnice nad Jizerou


Pensjonat Horalka


Pensjonat Horalka jest położony w Rokytnici nad Jizerou, w części zatytułowanej Górna. Rokytnice jest jednym z najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Karkonoszach. Lecz toto górskie miasteczko oferuje turystom wypoczynek i relaks przez cały rok. Coś dla siebie znajdą miłośnicy rowerów górskich, turystyki pieszej, grzybiarze i wyznawcy raftingu.

Hotel Helena


Hotel Helena oferuje zakwaterowanie w mieście Rokytnice nad Jizerou, w pięknym otoczeniu regionu Karkonosze.

Pensjonat U Hásků


Pensjonat U Hasku oferuje zakwaterowanie w miaste Rokytnice nad Jizerou, nad doliną Františkov. Pensjonat oferuje swoim gościom piękne widoki na Karkonosze i Gory Iserskie.

Hotel Starý mlýn, Rokytnice nad Jizerou


Górski Hotel Stary Mlyn leży w górnej części znanego ośrodka Rokytnice nad Jizerou w Karkonoszy.

Apartments Hrbek


Apartments Hrbek znajduje się w Dolnej Rokytnici nad Jizerou, w pobliżu ośrodka narciarskiego Studenov. Rokytnice jest jednym z ośrodków turystycznych i narciarskich w Karkonoszach.

Zakwaterowanie Nedvědovi


Zakwaterowanie Nedvědovi znajduje się w gminie Rokytnice nad Jizerou, w regionie turystycznym Karkonosze.

Pensjonat i restauracija Pod Studenovem


Pensjonat i restauracija Pod Studenovem oferuje zakwaterowanie w mieście Rokytnice nad Jizerou, w regionie Karkonosze (Krkonose).

Restauracja - pensjonat Horalka


Restauracja w pensjonacie Horalka - miło nam powitać wszystkich gości do Rokytnice nad Jizerou w przyjemnej atmosferze domku górskiego.

Pensjonat Roxana


Zakwaterowanie Pensjonat Roxana znajduje się w mieście Rokytnice nad Jizerou, w regionie Karkonosze, w pobliżu Kompleks narciarski Studenov.

Apartamenty Gabriela


Apartamenty Gabriela Metelkova są położony w Rokytnici nad Jizerou, w części zatytułowanej Górna. Miasto Rokytnice jest jednym z najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Karkonoszach.

Více ubytování v lokalitě Rokytnice nad Jizerou

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Rokytnice nad Jizerou
toplist