Rokytnice nad Jizerou


Pensjonat U Hásků


Pensjonat U Hasku oferuje zakwaterowanie w miaste Rokytnice nad Jizerou, nad doliną Františkov. Pensjonat oferuje swoim gościom piękne widoki na Karkonosze i Gory Iserskie.

Apartments Hrbek


Apartments Hrbek znajduje się w Dolnej Rokytnici nad Jizerou, w pobliżu ośrodka narciarskiego Studenov. Rokytnice jest jednym z ośrodków turystycznych i narciarskich w Karkonoszach.

Hotel Helena


Hotel Helena oferuje zakwaterowanie w mieście Rokytnice nad Jizerou, w pięknym otoczeniu regionu Karkonosze.

Pensjonat Horalka


Pensjonat Horalka jest położony w Rokytnici nad Jizerou, w części zatytułowanej Górna. Rokytnice jest jednym z najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Karkonoszach. Lecz toto górskie miasteczko oferuje turystom wypoczynek i relaks przez cały rok. Coś dla siebie znajdą miłośnicy rowerów górskich, turystyki pieszej, grzybiarze i wyznawcy raftingu.

Hotel Starý mlýn, Rokytnice nad Jizerou


Górski Hotel Stary Mlyn leży w górnej części znanego ośrodka Rokytnice nad Jizerou w Karkonoszy.

Restauracja Roky


Restauracja Roky znajduje się w mieście Rokytnice nad Jizerou, w regionie Karkonosze.

Pensjonat Roxana


Zakwaterowanie Pensjonat Roxana znajduje się w mieście Rokytnice nad Jizerou, w regionie Karkonosze, w pobliżu Kompleks narciarski Studenov.

Pensjonat Amálka


Pensjonat Amalka jest położony w Rokytnici nad Jizerou, w części zatytułowanej Dolną Rokytnice. Rokytnice jest jednym z najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Karkonoszach. Górskie miasto oferuje turystom wypoczynek i relaks przez cały rok. Coś dla siebie znajdą miłośnicy rowerów górskich, turystyki pieszej, grzybiarze i wyznawcy raftingu.

Restauracja Anna


Restauracja jest części Pensjonat Anna i oferuje wyżywienie w mieście Rokytnice nad Jizerou, w regionie Karkonosze.

Domek górski Švadlenka


Domek górski Svadlenka to nowo wyremontowana chata, położona na wysokości 908 m npm, bezpośrednio na stoku w ośrodku narciarskim Rokytnice nad Jizerou, w Karkonoskim Parku Narodowym. Dzięki położeniu domku można przeżyć prawdziwe górskie wakacje.

Více ubytování v lokalitě Rokytnice nad Jizerou

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Pecka
Miasto Pecka znajduje się 6 km od miasta Nova Paka, na pograniczu dwóch regionów turystycznych - Karkonosze i Czeski Raj. Miejscowość składa się z części Arnoštov, Bela u Pecky, Bukovina u Pecky,...

Všechny regiony

Nacházíte se na Rokytnice nad Jizerou
toplist