Pecka

Krkonoše jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Krkonoše nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Krkonoše najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Krkonoše nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Pecka

Ubytování Pecka a okolí nabízí pro návštěvníky obce Pecka širokou škálu možností. Ubytování Pecka představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Pecka, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Krkonoše je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Krkonoše v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Pecka? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Unterkunft im Stadt Pecka

Stadt Pecka befindet sich 6 km von der Stadt Nova Paka, an der Grenze zwischen zwei touristischen Regionen - Riesengebirge und Böhmischen Paradies. Stadt besteht aus acht Teilen - Arnośtov, Bela u Pecky, Bukovina u Pecky, Ober Javoří, Kal, Pecka, Stankov und Vidonice.
Die erste schriftliche Erwähnung des Dorfes stammt aus dem Jahr 1322, und im Jahre 1382 das Dorf Pecka wurde zu einer Königsstadt gefördert. Dominiert der Stadt ist gotische Burg, aber in der Stadt sind viele andere überlebenden Kulturerbes – Kirche St. Bartholomäus, Pestsäule aus dem Jahr 1720 mit acht Statuen von Heiligen, die barocke Brunnen auf dem Hautplatz und die Reihe von hölzernen Ferienhäusern.

Unterkunft in Stadt Pecka bietet Ferienhäuser, Unterkunft in Pension oder Hotel und die Dienste der Campingplatz neben der Stadtschwimmbad. Unterkunft in Stadt Pecka ist ein idealer Ausgangspunkt nach Riesengebirge und Böhmisches Paradies.


Ferienhaus Pavel


UNTERKUNFT UNTER BURG PECKA – befindet sich am Rande der Stadt Pecka, an die Grenze zwischen der Tschechischen Paradies und Riesengebirge. Pecka ist eine typische tschechische Kleinstadtstadt, deren wichtigste Sehenswürdigkeit ist die gotische Burg.

Více ubytování v lokalitě Pecka

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Pecka
toplist