Pec pod Snezkou


Pensjonat Koula


Pensjonat Koula oferuje zakwaterowanie w mieście Pec pod Sněžkou, w pięknym otoczeniu regionu Karkonosze (Krkonose).

Hotel Kolínská Bouda


Prawie 100-letnia Kolínská Bouda, która znajduje się na szczycie Karkonosz, powyżej górskiego kurortu Pec pod Snezkou. Bouda oferuje zakwaterowanie nie tylko dla turystów indywidualnych, ale także zakwaterowanie dla wycieczek szkolnych lub kursów narciarskich.

Chalet Borůvka


Chalet Borůvka jest położony w miejscowości Velka Upa, w południowej części góry Červen w 860 m.n.m. Domek znajduje się w samym sercu Karkonoskiego Parku Narodowego. Lokalizacja oferuje widoki na panoramę Śnieżka, Obří důl, Studniční hora lub Labska louka.

Pensjonat John


Pensjonat John oferuje niedrogie zakwaterowanie z parkingiem w pobliżu ośrodka narciarskiego w centrum miejscowości Pec pod Śnieżką.

Pensjonat Toska


Pensjonat Toska znajdziesz nas w miejscowości Velká Úpa, która jest cześcia centrum turystycznego Pec pod Śniezka. Obiekt polozony jest w spokojnej okolicy, w odleglości ok.800 m od centrum. Pensjonat Toska – czynny przez caly rok – jest idealnym miejscem pobytu dla rodzin z dziećmi i osób indywidualnych czy tez organizowania imprez firmowych i zielonych szkól.

Górska chata Orlik


Górska chata Orlik jest położona w pięknej i spokojnej okolicy Karkonoskiego Parku Narodowego, około 400 metrów od centrum miejscowości Pec pod Sněžkou. Chata Orlik ma niepowtarzalny widok na górskich krajobrazów. Lokalizacja ta zapewnia najlepsze warunki śniegowe zimą i latem słońca do późnych godzin wieczornych. Górska chata Orlik jest idealna dla rodzin z dziećmi i firmy lub teambuilding.

Více ubytování v lokalitě Pec pod Snezkou

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Pec pod Snezkou
toplist