Pec pod Snezkou


Hotel Kolínská Bouda


Prawie 100-letnia Kolínská Bouda, która znajduje się na szczycie Karkonosz, powyżej górskiego kurortu Pec pod Snezkou. Bouda oferuje zakwaterowanie nie tylko dla turystów indywidualnych, ale także zakwaterowanie dla wycieczek szkolnych lub kursów narciarskich.

Pensjonat Koula


Pensjonat Koula oferuje zakwaterowanie w mieście Pec pod Sněžkou, w pięknym otoczeniu regionu Karkonosze (Krkonose).

Pensjonat Toska


Pensjonat Toska znajdziesz nas w miejscowości Velká Úpa, która jest cześcia centrum turystycznego Pec pod Śniezka. Obiekt polozony jest w spokojnej okolicy, w odleglości ok.800 m od centrum. Pensjonat Toska – czynny przez caly rok – jest idealnym miejscem pobytu dla rodzin z dziećmi i osób indywidualnych czy tez organizowania imprez firmowych i zielonych szkól.

Górska chata Orlik


Górska chata Orlik jest położona w pięknej i spokojnej okolicy Karkonoskiego Parku Narodowego, około 400 metrów od centrum miejscowości Pec pod Sněžkou. Chata Orlik ma niepowtarzalny widok na górskich krajobrazów. Lokalizacja ta zapewnia najlepsze warunki śniegowe zimą i latem słońca do późnych godzin wieczornych. Górska chata Orlik jest idealna dla rodzin z dziećmi i firmy lub teambuilding.

Hotel Krokus


Hotel Krokus jest położony w centrum kurortu górskiego Pec pod Śnieżkou. Pec jest idealnym punktem wyjścia dla turystyki pieszej i rowerowej w lecie i w zimie jest to idealne miejsce dla biegowego i zjazdowego. Hotel Krokus jest zaliczane w kategorii Standart ***.

Apartments W Salaši


Apartments W Salaši oferuje nowoczesne apartamenty, które znajdują się w tradycyjnym budynku górskim w miejscowości Pec pod Sněžkou. Pec pod Śněžkou jest jednym z tradycyjnych ośrodków turystycznych w wschodnich Karkonoszach.

Více ubytování v lokalitě Pec pod Snezkou

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Pec pod Snezkou
toplist