Pec pod Snezkou


Hotel Kolínská Bouda


Prawie 100-letnia Kolínská Bouda, która znajduje się na szczycie Karkonosz, powyżej górskiego kurortu Pec pod Snezkou. Bouda oferuje zakwaterowanie nie tylko dla turystów indywidualnych, ale także zakwaterowanie dla wycieczek szkolnych lub kursów narciarskich.

Pensjonat Koula


Pensjonat Koula oferuje zakwaterowanie w mieście Pec pod Sněžkou, w pięknym otoczeniu regionu Karkonosze (Krkonose).

Pensjonat Toska


Pensjonat Toska znajdziesz nas w miejscowości Velká Úpa, która jest cześcia centrum turystycznego Pec pod Śniezka. Obiekt polozony jest w spokojnej okolicy, w odleglości ok.800 m od centrum. Pensjonat Toska – czynny przez caly rok – jest idealnym miejscem pobytu dla rodzin z dziećmi i osób indywidualnych czy tez organizowania imprez firmowych i zielonych szkól.

Chalet Borůvka


Chalet Borůvka jest położony w miejscowości Velka Upa, w południowej części góry Červen w 860 m.n.m. Domek znajduje się w samym sercu Karkonoskiego Parku Narodowego. Lokalizacja oferuje widoki na panoramę Śnieżka, Obří důl, Studniční hora lub Labska louka.

Hotel Krokus


Hotel Krokus jest położony w centrum kurortu górskiego Pec pod Śnieżkou. Pec jest idealnym punktem wyjścia dla turystyki pieszej i rowerowej w lecie i w zimie jest to idealne miejsce dla biegowego i zjazdowego. Hotel Krokus jest zaliczane w kategorii Standart ***.

Pensjonat John


Pensjonat John oferuje niedrogie zakwaterowanie z parkingiem w pobliżu ośrodka narciarskiego w centrum miejscowości Pec pod Śnieżką.

Více ubytování v lokalitě Pec pod Snezkou

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Pec pod Snezkou
toplist