Paseky nad Jizerou

Krkonoše jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Krkonoše nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Krkonoše najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Krkonoše nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Paseky nad Jizerou

Ubytování Paseky nad Jizerou a okolí nabízí pro návštěvníky obce Paseky nad Jizerou širokou škálu možností. Ubytování Paseky nad Jizerou představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Paseky nad Jizerou, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Krkonoše je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Krkonoše v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Paseky nad Jizerou? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Unterkunft Paseky nad Jizerou

Unterkunft Paseky nad Jizerou

Hotel Albert


Hotel Albert befindet sich im wunderschön riesengebirgischen Tal, in der Nähe des Skizentrum, in Paseky nad Jizerou. Es bietet nicht nur den Anhängern der typischen Wintersportarten eine Unterkunft, sondern auch denjenigen, die einfach nur ein ruhiges Plätzchen für Ihren Urlaub oder für ihre Firmenverhandlungen suchen. Das ganze Hotel ist auch für die Veranstaltung von Festen, Partys, Hochzeiten, Übungen, Erholungsaufenthalten für Schulen oder für Firmenaktionen geeignet.

Privatunterkunft Hrušová


Privatunterkunft Hrušová finden Sie in der Gemeinde Paseky nad Jizerou, in der Region Riesengebirge.

Apartments und Berghof Na Zvonici


Apartments und Berghof Na Zvonici befindet sich in einer ruhigen Lage auf dem Südhang der Gemeinde Paseky nad Jizerou mit Blick auf das westliche Riesengebirge und die benachbarten Bergdörfer. Hier befasst sich mit Schafzucht der Schafrasse Romney und die Hauptprodukte sind Zuchtböcke und Lammfleisch in Bio-Qualität. Die Familie bietet auch Privatunterkunft, welche wegen der schönen Lage unter den Besuchern von Paseky sehr beliebt ist.

Více ubytování v lokalitě Paseky nad Jizerou

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Trutnov
Die königliche Stadt Trutnov befindet sich im Tal des Flusses Upa in den Ausläufern des Riesengebirges, in einer Gegend reich an Naturschönheiten und historischen Sehenswürdigkeiten. Von Jahre 1399...

Všechny regiony

Nacházíte se na Paseky nad Jizerou
toplist