Jablonec nad Jizerou

Krkonoše jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Krkonoše nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Krkonoše najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Krkonoše nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Jablonec nad Jizerou

Ubytování Jablonec nad Jizerou a okolí nabízí pro návštěvníky obce Jablonec nad Jizerou širokou škálu možností. Ubytování Jablonec nad Jizerou představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Jablonec nad Jizerou , tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Krkonoše je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Krkonoše v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Jablonec nad Jizerou ? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Ubytování Jablonec nad Jizerou

Ubytování Jablonec nad Jizerou

Jablonec nad Jizerou leží v západních Krkonoších, jižně od rekreačního střediska Rokytnice nad Jizerou. Rozkládá se při hlavní silnici z Rokytnice směrem na města Jilemnice a Vrchlabí. Okolí města Jablonec nad Jizerou nabízí mnoho možností pro turistiku, cykloturistiku, lyžování i další sportovní vyžití.

 

Ubytování v Jablonci nad Jizerou

Jablonec nad Jizerou nabízí mnoho možností ubytování různých kategorií -  hotely, penziony, apartmány, horské chaty a chalupy, ubytovny i autokemp. Chalupa Sport v Jablonci nad Jizerou je vhodná pro ubytování skupin, stejně jako Turistická ubytovna TJ Sokol. Ta nabízí levné ubytování vhodné i pro lyžařské kurzy. V letní sezóně můžete zvolit ubytování v Autocampu Zátiší, který se nachází na okraji Jablonce nad Jizerou. Nabízí možnost ubytování v chatkách, stanech i karavanech.

 

Jablonec nad Jizerou láká aktivní návštěvníky

Jablonec nad Jizerou leží v krásném prostředí západních Krkonoš a je ideálním místem pro strávení aktivní dovolené. Okolí Jablonce nad Jizerou nabízí výborné podmínky pro turistiku i další sportovní vyžití. V letním období je oblíbeným místem park Pilišťata s moderním koupalištěm. Řeka Jizera je především na jaře využívána vodáky a příznivci raftingu. V zimní sezóně nabízí Jablonec nad Jizerou dva lyžařské areály Kamenec a Jarák. V okolí Jablonce nad Jizerou také vedou běžecké trasy, nejbližší upravované tratě jsou ve Vysokém nad Jizerou.


Turistická ubytovna TJ Sokol, Jablonec nad Jizerou


Turistická ubytovna TJ Sokol nabízí ubytování v městečku Jablonec nad Jizerou, v regionu Krkonoše, které jsou nejvyšším pohořím České republiky.

Hotel Krakonoš, Jablonec nad Jizerou


Hotel Krakonoš nabízí ubytování ve městě Jablonec nad Jizerou. Leží mezi nejnavštěvovanějšími centry regionu Krkonoše a to Harrachovem a Rokytnicí nad Jizerou.

Penzion Breuer


Penzion Breuer s celoročním provozem nabízí ubytování ve městě Jablonec nad Jizerou. Leží mezi nejnavštěvovanějšími centry regionu Krkonoše a to Harrachovem a Rokytnicí nad Jizerou.

Více ubytování v lokalitě Jablonec nad Jizerou

Doporučené regiony

Benecko
Benecko leží v západní části Krkonoš na západních svazích masívu Žalého. Výhodou Benecka oproti dalším Krkonošským střediskům jako je Harrachov, Špindlerův Mlýn nebo Pec pod Sněžkou,...
Harrachov
Harrachov patří mezi oblíbená krkonošská střediska. Najdeme zde širokou nabídku kvalitního ubytování a řadu možností sportovního vyžití. V letním období je Harrachov oblíbený díky...
Paseky nad Jizerou
Horská obec Paseky nad Jizerou leží v západní části Krkonoš. Nerozkládá se přímo na hlavním masivu, ale na pravé straně Jizerského dolu, v bezprostředním sousedství Rokytnice nad Jizerou....
Rokytnice nad Jizerou
Rokytnice nad Jizerou je významným turistickým střediskem Krkonoš. Rozkládá se v širokém údolí pod hřebenem Studentova, Lysou horou a horou Kotel. Nedaleko Rokytnice najdete i další oblíbená...
Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn je bezpochyby jedním z nejvyhledávanějších rekreačních a lyžařských středisek Krkonoš. Rozkládá se v hlubokém údolí, které je ze všech stran obklopeno horskými hřbety,...

Další zajímavé regiony

Dolní Kalná
Obec Dolní Kalná se nachází zhruba na polovině cesty z Nové Paky do Hostinného. Severním směrem od obce Dolní Kalná se nacházejí známá lyžařská střediska Vrchlabí a Jilemnice. Obec...

Všechny regiony

Nacházíte se na Jablonec nad Jizerou
toplist