Jablonec nad Jizerou

Krkonoše jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Krkonoše nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Krkonoše najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Krkonoše nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Jablonec nad Jizerou

Ubytování Jablonec nad Jizerou a okolí nabízí pro návštěvníky obce Jablonec nad Jizerou širokou škálu možností. Ubytování Jablonec nad Jizerou představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Jablonec nad Jizerou , tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Krkonoše je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Krkonoše v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Jablonec nad Jizerou ? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Ubytování Jablonec nad Jizerou

Ubytování Jablonec nad Jizerou

Jablonec nad Jizerou leží v západních Krkonoších, jižně od rekreačního střediska Rokytnice nad Jizerou. Rozkládá se při hlavní silnici z Rokytnice směrem na města Jilemnice a Vrchlabí. Okolí města Jablonec nad Jizerou nabízí mnoho možností pro turistiku, cykloturistiku, lyžování i další sportovní vyžití.

 

Ubytování v Jablonci nad Jizerou

Jablonec nad Jizerou nabízí mnoho možností ubytování různých kategorií -  hotely, penziony, apartmány, horské chaty a chalupy, ubytovny i autokemp. Chalupa Sport v Jablonci nad Jizerou je vhodná pro ubytování skupin, stejně jako Turistická ubytovna TJ Sokol. Ta nabízí levné ubytování vhodné i pro lyžařské kurzy. V letní sezóně můžete zvolit ubytování v Autocampu Zátiší, který se nachází na okraji Jablonce nad Jizerou. Nabízí možnost ubytování v chatkách, stanech i karavanech.

 

Jablonec nad Jizerou láká aktivní návštěvníky

Jablonec nad Jizerou leží v krásném prostředí západních Krkonoš a je ideálním místem pro strávení aktivní dovolené. Okolí Jablonce nad Jizerou nabízí výborné podmínky pro turistiku i další sportovní vyžití. V letním období je oblíbeným místem park Pilišťata s moderním koupalištěm. Řeka Jizera je především na jaře využívána vodáky a příznivci raftingu. V zimní sezóně nabízí Jablonec nad Jizerou dva lyžařské areály Kamenec a Jarák. V okolí Jablonce nad Jizerou také vedou běžecké trasy, nejbližší upravované tratě jsou ve Vysokém nad Jizerou.


Penzion Breuer


Penzion Breuer s celoročním provozem nabízí ubytování ve městě Jablonec nad Jizerou. Leží mezi nejnavštěvovanějšími centry regionu Krkonoše a to Harrachovem a Rokytnicí nad Jizerou.

Hotel Krakonoš, Jablonec nad Jizerou


Hotel Krakonoš nabízí ubytování ve městě Jablonec nad Jizerou. Leží mezi nejnavštěvovanějšími centry regionu Krkonoše a to Harrachovem a Rokytnicí nad Jizerou.

Turistická ubytovna TJ Sokol, Jablonec nad Jizerou


Turistická ubytovna TJ Sokol nabízí ubytování v městečku Jablonec nad Jizerou, v regionu Krkonoše, které jsou nejvyšším pohořím České republiky.

Více ubytování v lokalitě Jablonec nad Jizerou

Doporučené regiony

Harrachov
Harrachov patří mezi oblíbená krkonošská střediska. Najdeme zde širokou nabídku kvalitního ubytování a řadu možností sportovního vyžití. V letním období je Harrachov oblíbený díky...
Paseky nad Jizerou
Horská obec Paseky nad Jizerou leží v západní části Krkonoš. Nerozkládá se přímo na hlavním masivu, ale na pravé straně Jizerského dolu, v bezprostředním sousedství Rokytnice nad Jizerou....
Rokytnice nad Jizerou
Rokytnice nad Jizerou je významným turistickým střediskem Krkonoš. Rozkládá se v širokém údolí pod hřebenem Studentova, Lysou horou a horou Kotel. Nedaleko Rokytnice najdete i další oblíbená...
Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn je bezpochyby jedním z nejvyhledávanějších rekreačních a lyžařských středisek Krkonoš. Rozkládá se v hlubokém údolí, které je ze všech stran obklopeno horskými hřbety,...
Benecko
Benecko leží v západní části Krkonoš na západních svazích masívu Žalého. Výhodou Benecka oproti dalším Krkonošským střediskům jako je Harrachov, Špindlerův Mlýn nebo Pec pod Sněžkou,...

Další zajímavé regiony

Roztoky u Semil
Roztoky u Semil se nachází na pomezí mezi Českým rájem a regionem Krkonoš - v půli cesty mezi Vysokým nad Jizerou (obcí s kvalitním lyžařským areálem Šachty) a obcí Bozkov, která je známá...

Všechny regiony

Nacházíte se na Jablonec nad Jizerou
toplist