Harrachov


Pensjonat Pohl


Pensjonat Pohl znajduje się w mieście Harrachov, w regionie Karkonosze (Krkonose).

Pensjonat Tesla


Pensjonat Tesla oferuje zakwaterowanie w centrum miasta Harrachov, tuż przy wyciągu krzesełkowego na Diabelskiej Górze (na wysokości 700 metrów nad poziomem morza), w regionie turystycznym Karkonosze.

Hotel Golden


Hotel Golden znajduje się w słynnym kurorcie miasta Harrachov, niedaleko centrum miasta. Hotel oferuje wspaniałe widoki na ośrodek narciarski Čerťák, który jest oddalone od hotelu cca 600 metrów.

Domek gorski U Beranů


Domek gorski U Beranů oferuje zakwaterowanie w najbardziej popularnych ośrodków w regionie turystycznym Karkonosze, w mieście Harrachov. Znajduje się wynajem domku z osobnym wejściem o pojemności 13 osób. Domek jest położony w obszarze miasta, które nazywane Anenské dolinę i Nowy Svět.

Hotel U hraběte Harracha


Hotel U hraběte Harracha oferuje komfortowe zakwaterowanie w spokojnej części miasta Harrachov, zwanej Klondajk. Znajduje się około 5 minut spacerem od centrum miasta. Harrachov jest popularnym ośrodkiem turystycznym w Karkonoszach.

Pytloun Hotel**** Harrachov


Pytloun Hotel**** Harrachov położony jest w spokojnej części Harrachova - Rýžoviště. Jego lokalizacja jest szczególnie atrakcyjna zimą dla narciarzy, ponieważ czteroosobowy wyciąg krzesełkowy znajduje się zaledwie 150 metrów od hotelu. W pobliżu znajdują się również mniejsze wyciągi, co jest szczególnie przydatne dla początkujących i dzieci. Swoją prywatnością, komfortem i rodzinną atmosferą zapewnia doskonałe warunki do spędzania wakacji zarówno zimą i latem. Latem hotel jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje i wycieczki rowerowe.

Pensjonat Linda


Pensjonat Linda znajduje się w Harrachovie w regionie turystycznym Karkonosze.

Restauracja - Pensjonat Tesla


Restauracja jest częścią pensjonatu Tesla i znajduje się w centrum miasta Harrachov, w regionie turystycznym Karkonosze.

Pensjonat U Beranů


Pensjonat U Beranů oferuje zakwaterowanie w najbardziej popularnych ośrodków w regionie turystycznym Karkonosze, w mieście Harrachov. Domek jest położony w obszarze miasta, które nazywane Anenské dolinę i Nowy Svět. Znajduje się wynajem pensjonatu jak domku gorskego z osobnym wejściem i pojemności 8 – 14 osób.

Pensjonat Hollmann


Pensjonat rodzinny Hollmann znajduje się w Harrachovie - w części zwanej Rýžoviště. Lokalizacja pensjonatu to idealne miejsce na komfortowe zakwaterowanie dla osób lubiących spędzać wakacje w przepięknej karkonoskiej górskiej naturze, szczególnie dla miłośników aktywnego wypoczynku.

Více ubytování v lokalitě Harrachov

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Harrachov
toplist