Harrachov


Apartamenty Alice


Apartamenty Alice znajdują się w Harrachovie, w spokojnej okolicy zwanej Klondajk. Apartamenty są bezpośrednio z widokiem na ośrodek narciarski.

Pytloun Hotel**** Harrachov


Pytloun Hotel**** Harrachov położony jest w spokojnej części Harrachova - Rýžoviště. Jego lokalizacja jest szczególnie atrakcyjna zimą dla narciarzy, ponieważ czteroosobowy wyciąg krzesełkowy znajduje się zaledwie 150 metrów od hotelu. W pobliżu znajdują się również mniejsze wyciągi, co jest szczególnie przydatne dla początkujących i dzieci. Swoją prywatnością, komfortem i rodzinną atmosferą zapewnia doskonałe warunki do spędzania wakacji zarówno zimą i latem. Latem hotel jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje i wycieczki rowerowe.

Pensjonat Tesla


Pensjonat Tesla oferuje zakwaterowanie w centrum miasta Harrachov, tuż przy wyciągu krzesełkowego na Diabelskiej Górze (na wysokości 700 metrów nad poziomem morza), w regionie turystycznym Karkonosze.

Domek gorski U Beranů


Domek gorski U Beranů oferuje zakwaterowanie w najbardziej popularnych ośrodków w regionie turystycznym Karkonosze, w mieście Harrachov. Znajduje się wynajem domku z osobnym wejściem o pojemności 13 osób. Domek jest położony w obszarze miasta, które nazywane Anenské dolinę i Nowy Svět.

Pensjonat Pohl


Pensjonat Pohl znajduje się w mieście Harrachov, w regionie Karkonosze (Krkonose).

Hotel U hraběte Harracha


Hotel U hraběte Harracha oferuje komfortowe zakwaterowanie w spokojnej części miasta Harrachov, zwanej Klondajk. Znajduje się około 5 minut spacerem od centrum miasta. Harrachov jest popularnym ośrodkiem turystycznym w Karkonoszach.

Hotel Golden


Hotel Golden znajduje się w słynnym kurorcie miasta Harrachov, niedaleko centrum miasta. Hotel oferuje wspaniałe widoki na ośrodek narciarski Čerťák, który jest oddalone od hotelu cca 600 metrów.

Pensjonat MIGR


Pensjonat MIGR znajduje się w Harrachovie, największym ośrodku turystycznym w Karkonoszach. Pensjonat znajduje się około 60 m od dworca autobusowego, centrum miasta jest około 15 minut spacerem. W okolicy MIGR znajdują się sklepy, restauracje, sklepy i obiekty rekreacyjne.

Apartament VIP Harrachov


Apartament VIP jest częścią pensjonatu Jakub. Znajduje się w centrum jednego z najważniejszych ośrodków górskich w Karkonoszach, w górskiej miejscowości Harrachov.

Parkhotel Harrachov


Parkhotel Harrachov znajduje się ok. 1,5 km od centrum Harrachova w dzielnicy zwanej Rýžoviště. Jest to idealne miejsce na rodzinne wakacje zarówno w zimie, jak i w lecie. Harrachov to malownicze górskie miasteczko położone w pobliżu granicy z Polską na wysokości ok. 700 m n.p.m. Zimą i latem można korzystać z licznych szlaków turystycznych. Harrachov jest największym centrum sportu i rekreacji w zachodniej części Karkonoszy. W gorących miesiącach letnich można się ochłodzić na kąpielisku położonym wśród pięknej, górskiej przyrody.

Více ubytování v lokalitě Harrachov

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Harrachov
toplist