Harrachov


Hotel Golden


Hotel Golden znajduje się w słynnym kurorcie miasta Harrachov, niedaleko centrum miasta. Hotel oferuje wspaniałe widoki na ośrodek narciarski Čerťák, który jest oddalone od hotelu cca 600 metrów.

Domek gorski U Beranů


Domek gorski U Beranů oferuje zakwaterowanie w najbardziej popularnych ośrodków w regionie turystycznym Karkonosze, w mieście Harrachov. Znajduje się wynajem domku z osobnym wejściem o pojemności 13 osób. Domek jest położony w obszarze miasta, które nazywane Anenské dolinę i Nowy Svět.

Apartamenty Alice


Apartamenty Alice znajdują się w Harrachovie, w spokojnej okolicy zwanej Klondajk. Apartamenty są bezpośrednio z widokiem na ośrodek narciarski.

Pensjonat Tesla


Pensjonat Tesla oferuje zakwaterowanie w centrum miasta Harrachov, tuż przy wyciągu krzesełkowego na Diabelskiej Górze (na wysokości 700 metrów nad poziomem morza), w regionie turystycznym Karkonosze.

Pytloun Hotel**** Harrachov


Pytloun Hotel**** Harrachov położony jest w spokojnej części Harrachova - Rýžoviště. Jego lokalizacja jest szczególnie atrakcyjna zimą dla narciarzy, ponieważ czteroosobowy wyciąg krzesełkowy znajduje się zaledwie 150 metrów od hotelu. W pobliżu znajdują się również mniejsze wyciągi, co jest szczególnie przydatne dla początkujących i dzieci. Swoją prywatnością, komfortem i rodzinną atmosferą zapewnia doskonałe warunki do spędzania wakacji zarówno zimą i latem. Latem hotel jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje i wycieczki rowerowe.

Pensjonat Pohl


Pensjonat Pohl znajduje się w mieście Harrachov, w regionie Karkonosze (Krkonose).

Hotel U hraběte Harracha


Hotel U hraběte Harracha oferuje komfortowe zakwaterowanie w spokojnej części miasta Harrachov, zwanej Klondajk. Znajduje się około 5 minut spacerem od centrum miasta. Harrachov jest popularnym ośrodkiem turystycznym w Karkonoszach.

Domek gorski Labaika


W spokojnej okolicy w pobliżu centrumu miasta Harrachov znajdą Państwo zakwaterowanie w mountain domek gorski Labaika. Domek znajduje się około 380 m od wyciągu krzesełkowego na na szczyt Čertova hora. Dzięki swojemu położeniu i wyposażeniu domek nadaje się zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla sportowców, ale także dla seniorów, turystów i wszystkich, którzy lubią pozostać w przyrodzie, jeździć na nartach, wędrować, jeździć na rowerze lub wędrując po górach.

Apartament VIP Harrachov


Apartament VIP jest częścią pensjonatu Jakub. Znajduje się w centrum jednego z najważniejszych ośrodków górskich w Karkonoszach, w górskiej miejscowości Harrachov.

Pensjonat V Zákoutí


Pensjonat V Zákoutí znajduje się w bardzo spokojnej części górskiego kurortu Harrachov, leżącego we wschodnich Karkonoszach. Możliwości i lokalizacja domku są idealne na wycieczki szkolne, teambuilding, kursy narciarskie, ale także na indywidualną turystykę w bardzo dobrej cenie za nocleg.

Více ubytování v lokalitě Harrachov

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Harrachov
toplist