Benecko


Apartament V Údolí


Apartament znajduje się w Karkonoszach w miejscowości Benecko. Dzięki czystemu powietrzu Benecko jest uważane za uzdrowisko Karkonosz. Apartament jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi.

Domek gorski Karolinka


Domek gorski Karolinka to najwyższy hotel w górskim kurorcie Benecko. Domek oferuje piękny widok na okolicę. Benecko jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Karkonoszach. Domek nadaje się do wypoczynku rodzinnego i psa, wycieczek szkolnych, wakacji narciarskich, wyjazdy weekendowe, imprezy firmowe, kursy językowe i obozy letnie.

Apartamenty Alex


Apartamenty Alex oferuje zakwaterowanie w gminie Benecko – Štěpanická Lhota, w zachodnich Karkonoszach. Apartamenty znajduje się cichej i spokojnej miejscowości z pięknym widokiem na okoliczne grzbiety górskie. Apartamenty dla niepalących są idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi.

Relax hotel Bára ***


Hotel Bára oferuje zakwaterowanie w gminie Benecko, w pięknym otoczeniu regionu Karkonosze.

Pensjonat Dana


Pensjonat Dana oferuje zakwaterowanie w gminie Benecko, która jest najwyższy wioska w Karkonoszach. Pensjonat znajduje się około 150 metrów od centrum wioski, ale w bardzo spokojnej części wsi. Jest to idealne miejsce na rodzinne wakacje, jak również zakwaterowanie dla narciarstwa i turystyki górskiej. W całym pensjonatu jest zakaz palenia.

Zakwaterowanie prywatne U nás


Zakwaterowanie prywatne U nás oferuje zakwaterowanie w gminie Štěpanická Lhota, w regionie Karkonosze.

Hotel Kubát


Rodzinny hotel górski Kubat *** oferuje zakwaterowanie w gminie Benecko. Hotel jest położony w najwyższym punkcie drogi pomiędzy miastami Vrchlabí i Jilemnice, na wysokości 880 m npm. Hotel oferuje panoramiczne widoki na Góry Izerskie i Karkonosze.

Apartamenty Claus


Apartamenty znajdują się w rodzinnym domu, w cichej miejscowości Benecko cca. 400 m od centrum miasta. Benecko leży w zachodniej części Karkonoszy na zachodnich zboczach masywu Žalý. Jest to stosunkowo rozległa wieś, która sięga aż do rzeczki Jizerka.

Hotel Krakonoš, Benecko


Hotel Krakonoš oferuje zakwaterowanie w Karkonoszach, w centralnej części wsi Benecko, około 100 metrów od ośrodka narciarskiego. Zakwaterowanie w hotelu Krakonoš nadaje się do indywidualnego wypoczynku i imprez firmowych, seminariów, wizyt zespołów dziecięcych - wycieczek szkolnych, obozów itp.

Dom gorski U Bachtiku


Dom gorski U Bachtiku oferuje zakwaterowanie w wsi Benecko- Levinek, w Karkonoszach. Domek jest zbudowany na skarpie z pięknym widokiem na okolicę. Chata jest idealnym miejscem dla rodzin z małymi dziećmi, ponieważ oferuje mnóstwo komfortu i tym samym doskonałe zakwaterowanie w Karkonoszach, zarówno w lecie jak iw zimie.

Více ubytování v lokalitě Benecko

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Prikry
W miejscowości Příkrý znaleźć tanie, komfortowe zakwaterowanie w domkach i chatach. Jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi i miłośników pieszych wycieczek. Zimą znajdziesz tanie zakwaterowanie...

Všechny regiony

Nacházíte se na Benecko
toplist